Detektyw Opole

Prywatny detektyw Opole

Jesteśmy licencjonowanymi prywatnymi detektywami, swoje usługi detektywistyczne świadczymy również w Opolu. Jako prywatni detektywi pracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i organizacjami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami. Mówi się, że dobrego detektywa charakteryzują 3 słowa: niezauważalny, etyczny i skuteczny. To że nas nie widać oraz naszą skuteczność potwierdza fakt, że na rynku, jako prywatni detektywi działamy od 2009 roku. W naszej pracy etyka jest dla nas drogowskazem, chętnie zapoznamy Cię z naszym kodeksem:

 1. Nigdy nie preparujemy dowodów,
 2. Przed rozpoczęciem działań detektywistycznych określamy jasne zasady współpracy i wynagrodzenia,
 3. Nie nakłaniamy świadków do fałszywych zeznań,
 4. Nasze oświadczenia zawsze są zgodne z prawdą,
 5. Informacje, które mogą stanowić dowód w postępowaniu sądowym zawsze wnikliwe weryfikujemy,
 6. Nigdy nie podejmujemy zleceń, których celem jest jedynie zawstydzenie, oszkalowanie i obciążenie innej osoby,
 7. Zawsze informujemy klienta na bieżąco o przebiegu powstępowania,
 8. Nigdy nie podejmujemy zleceń, które pozostają w sprzeczności z interesami innego klienta,
 9. Zawsze poinformujemy Cię przestępstwie w sytuacji gdy nieujawnienie przestępstwa stanowi czyn zabroniony,
 10. Świadcząc usługi detektywistyczne jesteśmy uprzejmi, profesjonalni, wyrozumiali i przede wszystkim, skuteczni.
detektyw prywatny opole

Usługi detektywistyczne Opole

Sprawy rodzinne

Usługi detektywistyczne Opole

Możemy z całą pewnością stwierdzić, że sprawy rodzinne stanowią znaczny procent powierzanych nam zleceń.  Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy z Twoim problemem, chętnie pomożemy udowodnić Twoje racje przy pomocy solidnych argumentów, które poprzemy dowodami. Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie Opola od 2009 roku, od tego czasu pomogliśmy rozwiązać wiele problemów naszych klientów, a przede wszystkim mieliśmy okazję lepiej ich poznać. Wiemy jak wyczerpująca potrafi być sprawa rozwodowa, która często wiąże się z długoletnią batalią w sądzie i może kosztować Cię wiele nerwów i zdrowia. Przeprowadzimy śledztwo, zbierzemy dowody dzięki, którym sprawa rozwodowa z orzeczeniem o winie potoczy się znacznie szybciej. Znamy wartość prawdy i umiemy być dyskretni.

Świadczymy usługi m. in. w zakresie:

 • Zebrania materiału dowodowego w sprawach rozwodowych
 • Ujawniania ukrytego majątku oraz źródeł dochodów
 • Poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się
 • Zebrania dokumentacji na potrzeby postępowania spadkowego
 • Zebrania dokumentacji na potrzeby postępowania o alimenty
 • Wywiadów środowiskowych (np. przyszli małżonkowie, niania)
 • Ustalania kontaktów towarzyskich i zawodowych
 • Analizy przeszłości „drogi życiowej” wskazanych osób
 • Weryfikacji informacji na wskazany temat
 • Ustalania ojcostwa – badanie DNA
 • Wykrycia podsłuchu

Sprawy gospodarcze

Usługi detektywistyczne Opole

Jako prywatni detektywi często jesteśmy zatrudniani przez organizacje, przedsiębiorstwa oraz instytucje również w sprawach gospodarczych. Problemami tego rodzaju zajmujemy się już od 2009 roku.

 Przeprowadzimy dla Ciebie wywiad gospodarczy: zbierzemy informacje o kontrahencie oraz zweryfikujemy jego wiarygodność. Zbadamy przeszłość firmy oraz ustalimy dla ciebie faktyczną działalności firmy i jej historię, dorobek pozycji w branży i strukturach gospodarczych. Sprawdzimy jej wizerunku na tle konkurencji, określimy możliwy stopień rzetelności i zaufania osób zarządzających firmą oraz zweryfikujemy informację o ewentualnych kontaktach ze środowiskami przestępczymi. Świadczymy usługi analizy dokumentacji rejestrowej, oceny wiarygodności składanych dokumentów. Zbierzemy informacje o nieuczciwej konkurencji oraz wykorzystania wiadomości stanowiących tajemnicę handlową, sprawdzimy bezprawne wykorzystanie znaków i nazw towarowych. Zweryfikujemy i przeprowadzimy wywiad środowiskowy dla kandydatów do pracy oraz wyznaczonych pracowników. Sprawdzimy dla Ciebie zwolnienia lekarskie i ustalimy, czy są zgodnie z stanem rzeczywistym i czy nie służą wyłudzeniu odszkodowania lub czy podejrzana przez Ciebie osoba nie łamie zakazu konkurencji. Jako prywatni detektywi wykonujemy również audyt bezpieczeństwa, wykrywamy podsłuchy oraz monitorujemy pojazdy.

Jeśli, któraś z wymienionych przez nas sytuacji cię dotyczy, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci znaleźć niezbite dowody i dowieść Twojej racji.